Agile Coach

Miejsce pracy: Katowice

Dla naszego Partnera, międzynarodowej instytucji finansowej, prężnie się rozwijającej i stawiającej na najnowsze metodologie poszukujemy osoby na stanowisko Agile Coach.

Wymagania

• Doświadczenie zawodowe – min. 5 lat
• Doświadczenie w zwinnej organizacji na stanowisku / w roli:
– Managera / Lidera w zwinnej organizacji (słowa klucz: Agile, Scrum min 3 lata lub Scrum Mastera dla więcej niż 1 zespołu min 3 lata lub
Agile Coach min. 2 lata
• Miejsce pracy Katowice
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
• Wykształcenie wyższe
• Udział w zwinnej transformacji (najlepiej jako lider lub uczestnik)

Wymagania dodatkowe:
• Doświadczenia jako trener / mentor / coach
• Certyfikat Scrum.org lub ScrumAlliance
• Certyfikat ICC lub ICF
• Doświadczenia w branży IT lub bankowej

Kluczowe zadania

•Wspieranie organizacji w zmianie struktury i kultury organizacyjnej zgodnie z założeniami Agile
•Wdrażanie metod pracy takich jak: Scrum, Kanban
•Dbanie o efektywne wykorzystanie narzędzi związanych z metodykami Agile: visual management, zarządzanie backlogiem, prototypowanie, budowanie MVP
•Rozwój efektywnych, interdyscyplinarnych zespołów poprzez edukację, mentoring oraz coaching
•Współpraca z wyższą kadrą menedżerską w celu usprawniania procesów i budowania środowiska wzmacniającego samoorganizację i transparentną komunikację
•Dbanie o spójność podejścia Agile w organizacji
•Prowadzenie szkoleń i warsztatów
•Przygotowywanie materiałów edukacyjnych oraz działania komunikacyjne na poziomie organizacji

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia
• Szkolenia i programy wdrożeniowe
• Dostęp do nowych technologii
• Premię uzależnioną od wyników
• Wsparcie w kreowaniu ścieżki rozwoju
• Dzień wolontariatu
• Prywatną opiekę medyczną
• Pracowniczy program emerytalny