Analityk Biznesowy IT

Miejsce pracy: Przesiadłów, woj. łódzkie

Dla naszego Partnera, dużej firmy produkcyjnej nastawionej na rozwój pracowników oraz wdrażanie nowych rozwiązań, poszukujemy Analityka Biznesowego IT.

Wymagania

•Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne/specjalizacja bazodanowa),
•Min. 3-4 lata doświadczenia w roli analityka IT/konsultanta ERP,
•Znajomość języka SQL,
•Mile widziana znajomość narzędzi raportowych Power BI lub Qlick View,
•Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodna komunikację biznesową,
•Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na wymagania techniczne,
•Otwartość na zmiany, poszukiwanie i tworzenie nowych rozwiązań,
•Komunikatywność i orientacja na klienta wewnętrznego.

Kluczowe zadania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie raportów i narzędzi wspomagających pracę użytkowników końcowych na bazie systemów IT funkcjonujących w firmie, przygotowywanie skryptów bazodanowych w zakresie zarządzania i przetwarzania danych, aktywny udział we wdrażaniu narzędzi informatycznych (w tym systemu CRM).

Oferujemy

Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych,
Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny, dodatkowe dni urlopu),
Przyjazną i otwartą atmosferę pracy.