Analityk Biznesowy IT

Miejsce pracy: Kraków / Słomniki

Dla naszego Partnera, międzynarodowej firmy z branży spożywczej, która wspiera rozwój pracowników i umożliwia udział w innowacyjnych projektach, poszukujemy Analityka Biznesowego do działu IT.

Wymagania

Osoba na tym stanowisku musi umieć porozumieć się zarówno z klientem w zakresie jego potrzeb biznesowych, jak również specjalistami IT w celu odpowiedniego przygotowania rozwiązań pod kątem technologicznym.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe (ekonomia, IT lub pokrewne)

Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Umiejętność współpracyz klientami oraz z zespołem projektowym

Umiejętność zbierania i weryfikowania wymagań w projektach informatycznych

Ukierunkowanie na cel

Kluczowe zadania

Cel istnienia stanowiska

– proaktywne poszukiwanie rozwiązań IT w odpowiedzi na potrzeby biznesowe

– nadzór na poprawnym odwzorowaniem procesu biznesowego w narzędziach IT

– identyfikacja potrzeb biznesowych i koordynowanie przygotowania narzędzi IT zapewniających ich realizację

Obowiązki:

– gromadzenie i analiza wymagań klientów oraz udział w opracowaniu optymalnych rozwiązań dla projektów i produktów wymagających użycia narzędzi informatycznych.

– modelowanie i analiza procesów biznesowych, a po przygotowaniu konkretnych rozwiązań tworzenie i aktualizacja dokumentacji analityczno-projektowej i testowej.

– przygotowywanie analizy biznesowej i systemowej

– wykonywanie testów funkcjonalnych aplikacji

– przygotowywanie dokumentacji projektowej

Oferujemy

Firma oferuje różnorodne możliwości rozwoju.

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w oparciu o umowę o pracę
  • praca w młodym, aktywnym zespole
  • dodatkowe benefity (karta Multisport, ubezpieczenie medyczne i inne)