Analityk Biznesowy

Miejsce pracy: Gliwice

Dla naszego Partnera, światowego lidera w zakresie produkcji części dźwigów teleskopowych, koncentrującego się głównie na produkcji stalowych części maszyn i urządzeń, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu Analityków Biznesowych. Firma, posiadająca także oddziały zagranicą, umożliwia rozwój oraz udział w ciekawych projektach.

Wymagania

– wykształcenie wyższe
– min. 5-letnie doświadczenie w: logistyce lub / spedycji / transporcie lub / obsłudze klienta lub fakturowaniu
– doświadczenie we wdrażaniu produktów ERP / MES
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
– dobre umiejętności komunikacyjne, w tym słuchanie, mówienie, pisanie,
– umiejętności rozwiązywania problemów i poszukiwanie alternatywnych rozwiązań
– umiejętność pracy w dużym międzynarodowym zespole
– dyspozycyjność do podróży służbowych (ok. 30% czasu – Niemcy i Belgia)

Kluczowe zadania

Opis roli
Analityk Biznesowy reprezentuje biznes dla strumienia/(ów), do którego jest przypisany. Analityk zapewnia dane niezbędne do zdefiniowania i udokumentowania procesów biznesowych, które mają zostać wdrożone w nowej aplikacji biznesowej.
Analityk uczestniczy w warsztatach i sesjach walidacyjnych z konsultantami dostawcy i udziela informacji na ich temat, reprezentując strumienie przypisane do niego.
Inne zadania:
– weryfikowanie dokumentów i rozwiązań pod kątem uzgodnionych wymagań biznesowych.
– zapewnianie wkładu w projektowanie biznesowe w odniesieniu do jego zakresu odpowiedzialności. Dotyczy to nie tylko rozwiązania biznesowego, ale także dokumentów, raportów, ról, wymagań dotyczących danych podstawowych i wymagań dotyczących interfejsu dla strumienia.
– zapewnianie wkładu w opracowanie podejścia, które ma zastosowanie do Grupy – uproszczone procesy zgodnie ze standardami rynkowymi i standardami pakietów ERP – z uwzględnieniem lokalnych przepisów prawnych, finansowych lub lokalnej specyfiki klienta.
– zapewnianie akceptacji rozwiązań biznesowych z właścicielem procesu biznesowego oraz z przedstawicielami funkcjonalnymi / lokalnymi.
– uczestniczenie w działaniach organizowanych przez koordynatora migracji i danych, związanych z weryfikacjami migracji.
– uczestniczenie w działaniach organizowanych przez kierownika szkolenia, związanych z opracowywaniem materiałów szkoleniowych i prowadzeniem szkoleń

Analityk jest głównym przedstawicielem biznesowym w swojej dziedzinie, zapewnia, że ​​właściciel procesu biznesowego, konsultanci dostawcy i eksperci w danej dziedzinie pracują nad właściwym zakresem i priorytetami.
Po uruchomieniu, Analityk wspiera nową aplikację biznesową, wychwytując zapotrzebowanie biznesowe i wyjaśniając możliwe alternatywy.

Oferujemy

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
– ciekawe, rozwojowe zadania
– pracę w międzynarodowym zespole
– atrakcyjny pakiet benefitów