Analityk Sprzedaży

Miejsce pracy: Słomniki koło Krakowa

Dla naszego Partnera, międzynarodowej firmy, która stwarza pracownikom szerokie możliwości rozwoju, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (licencjat, magister),
  • 2 lata doświadczenia na stanowisku analitycznym,
  • znajomość języka angielskiego,
  • biegła obsługa arkuszy kalkulacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem funkcji i formuł, łączenie do zewnętrznych źródeł danych (tabele i wykresy przestawne, analiza warunkowa, konsolidowanie danych),
  • umiejętność analizowania dużych ilości danych i wyciągania z nich wniosków,
  • umiejętność planowania i organizacji czasu pracy,
  • umiejętność radzenia sobie z problemami pod presją czasu,
  • rekomendowanie rozwiązań usprawniających procesy,
  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych (Microsoft SQL, Access) i języka SQL,
  • umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania czasem,
  • wysokie umiejętności analityczne.

Kluczowe zadania

  • Przygotowywanie szablonów raportów KPI oraz szczegółowych analiz danych na bazie wszystkich dostępnych systemów w dziale sprzedaży.
  • Zarządzanie i administrowanie zewnętrznymi bazami danych (Nielsen, GFK, Focus, inne)
  • Tworzenie wskazanych raportów „ ad hoc” w swoim obszarze odpowiedzialności
  • Współpraca z dostawcami (zewnętrznymi/wewnętrznymi) systemów/baz danych celem zapewnienia dostępu do poprawnych danych oraz uzyskanie niezbędnej funkcjonalności wykorzystywanych narzędzi
  • Ocena potencjału kategorii, szeroka analiza danych rynkowych
  • Analiza danych i opracowanie wniosków będących podstawą do rekomendacji dla klientów z perspektywy całej kategorii  w odniesieniu do taktyki asortymentowej, promocyjnej, półkowej, cenowej oraz lokalizacji kategorii w sklepach
  • Stworzenie systemu mierzenia efektywności wdrożonych rekomendacji asortymentowych, promocyjnych, półkowych i cenowych oraz monitorowanie wyników (scorecard)

Oferujemy

  • Interesującą pracę w stabilnej firmie.
  • Pracę w młodym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.