Back-end Software Engineer

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania

Ta oferta skierowana jest do Ciebie, jeżeli:

  • Znasz Java Script oraz Node.js, Ecmascript 6/7/8, Go, Python
  • Posiadasz co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie związane z Amazon Web Services, Docker, Kubernetes będzie dodatkowym atutem.
  • Poziom Twojego języka angielskiego pozwala na komfortowe posługiwanie się nim w piśmie.
  • Jesteś zainteresowany pracą w środowisku profesjonalistów.
  • Chcesz uczestniczyć w rozwoju nowych systemów realizowanym zgodnie z najnowszymi trendami technologicznymi.

Kluczowe zadania

  • Opracowanie interfejsów API RESTful oraz WebSocket dla aplikacji mobilnych i internetowych.
  • Tworzenie projektu baz danych i analiza ich wydajności.
  • Wdrażanie automatycznego testowania kodu.
  • Tworzenie projektu bazy danych zapytań i analiz wydajności.
  • Przygotowywanie logiki back-endu dla wielu użytkowników.
  • Zastosowanie rozwiązań dotyczących serwerów zapewniających bezpieczeństwo.
  • Korzystanie z narzędzi CI / CD i ich rozwijanie.
  • Rozszerzenie infrastruktury usług.

Oferujemy

  • Możliwość realnego wpływu na tworzenia aplikacji, dzięki której Twoi przyjaciele i rodzina będą mogli planować swoje spotkania w przyjemniejszy i łatwy sposób.
  • Szansę bycia częścią profesjonalnego, przyjaznego zespołu.
  • Tworzenie projektów dla firmy z globalnymi ambicjami.