Chief Operating Officer

Miejsce pracy: Kraków

Dla naszego Partnera, firmy dla której tworzenie gier mobilnych to pasja, poszukujemy COO.

Wymagania

Wykształcenie ekonomiczne (zarządzanie, marketing, ekonomia, MBA).
Co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy na kierowniczym stanowisku w firmie z obszaru nowych technologii.
Dobra znajomość angielskiego.
Dobra organizacja pracy własnej i zespołu.
Myślenie strategiczne i analityczne.
Doświadczenie w grach F2P będzie dodatkowym, silnym atutem.

Kluczowe zadania

Zarządzanie realizacją procesu produkcji oprogramowania.
Ustanawianie celów dla managerów i zespołów oraz monitorowanie ich realizacji w oparciu o metryki (discord, youtube, facebook, twitter, reddit).
Koordynacja pracy pomiędzy działami (zarząd, produkty, marketing, finanse, analityka, HR).
Ciągła optymalizacja procesu produkcyjnego i struktury, w celu optymalizacji efektywności biznesowej.
Wsparcie zarządu w tworzeniu strategii rozwoju.

Oferujemy

Realny wpływ na dalszy rozwój Spółki, możliwość implementacji własnych pomysłów i rozwiązań.
Możliwość zdobywania nowych doświadczeń eksperckich, dających specjalizację w określonej dziedzinie związanej z produkcją i marketingiem gier mobilnych.
Dużą samodzielność w działaniach i realizację zadań przy bezpośredniej współpracy z Zarządem Spółki.
Współpracę opartą na zaufaniu, w dobrej atmosferze z możliwością wdrażania swoich pomysłów.
Prywatna opieka medyczna oraz karta sportowa.