Data Analyst

Miejsce pracy: Kraków

Dla naszego Partnera, firmy robiącej niesamowite gry mobilne, poszukujemy Analityka.

Wymagania

Znajomość współczesnych narzędzi do gromadzenia i analizy danych – AWS, Jupyter, Tableau, itd.
Umiejętność programowania w języku Python
Dobra znajomość SQL’a
Minimum 1-2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków na podstawie liczb
Proaktywne podejście do pracy, zaangażowanie i komunikatywność

Mile widziane
Wykształcenie wyższe, preferowane nauki ścisłe: matematyka, statystyka, ekonometria, informatyka lub pokrewne
Samodzielność w działaniu i silna orientacja na cel
Znajomość podstawowych wskaźników KPI stosowanych w analityce gier
Pasja do analityki
Znajomość branży gier

Kluczowe zadania

Poszukujemy osoby, która swoją wiedzą i doświadczeniem wesprze zespoły tworzące gry. Analityk będzie odpowiedzialny za analizę danych ilościowych dotyczących zachowań graczy, budowanie predykcyjnych modeli przychodowych oraz wsparcie działu marketingu w budowaniu skutecznych kampanii UA.
Analiza danych ilościowych dotyczących zachowań graczy
Ścisła współpraca z zespołami produktowymi polegająca na dostarczaniu i prezentacji odpowiednich danych dotyczących środowiska gier i graczy
Prezentowanie wyników analiz, wniosków i rekomendacji do Zarządu w formie jasnych i czytelnych raportów
Rekomendowanie rozwiązań na podstawie uzyskanych danych w celu wsparcia i optymalizacji procesów decyzyjnych zachodzących w firmie
Projektowanie A/B testów oraz przygotowywanie analiz wykorzystywanych do rozwoju produktów

Oferujemy

Umowę dopasowaną do Ciebie – wybierasz pomiędzy umową o pracę a B2B
Elastyczne godziny pracy
Pracę w branży gier – brak dress codu, fajni ludzie, przyjazna atmosfera
Wyjazdy na konferencje branżowe oraz szkolenia
Regularne spotkanie na imprezach integracyjnych, zarówno zespołowych jak i ogólnofirmowych
Pakiet benefitów socjalnych w postaci karty multisport, opieki medycznej Lux-Med, lekcji językowych oraz kawy, owoców i popcornu w firmowej kuchni
Dopłaty za przyjazd rowerem do pracy (parking dla rowerów w podziemiu biurowca)
Home office do 2 dni w tygodniu
Praca w siedzibie firmy w Krakowie w nowoczesnym biurowcu z tarasem widokowym na dachu