Doradca handlowy ds. kontaktów z architektami

Miejsce pracy: Kraków

Dla naszego Partnera, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży oświetleniowej, poszukujemy Doradcy handlowego ds. kontaktów z architektami.
Firma Light Prestige istnieje na rynku od wielu lat, tworząc własne kolekcje, aby sprostać trendom oraz wymaganiom jakościowym swoich Klientów.

Wymagania

Doświadczenie w obsłudze rynku inwestycyjnego.
Wykształcenie wyższe, mile widziana znajomość rozwiązań z obszaru techniki świetlnej.
Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym i dobra znajomość rynku inwestycyjnego/budowlanego.
Doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych w branży oświetleniowej / budowlanej (kontakty z architektami, projektantami elektrycznymi, inwestorami i firmami wykonawczymi).
Dobra znajomość lokalnego rynku firm architektonicznych / projektowych.
Komunikatywność, proaktywna postawa.
Znajomość MS Office.
Prawo jazdy kat. B.

Kluczowe zadania

Analiza rynku branży oświetleniowej oraz promowanie rozwiązań oświetleniowych na rynku oświetleniowym / budowlanym.
Sprzedaż do określonych grup docelowych oraz utrzymywanie i rozwijanie stałej współpracy z Klientami.
Doradztwo oraz prowadzenie projektów inwestycyjnych w obszarze rozwiązań oświetleniowych.
Pozyskiwanie nowych klientów oraz ich obsługa.

Oferujemy

Świetną atmosferę współpracy.
Atrakcyjne wynagrodzenie.