Dyrektor Sprzedaży

Miejsce pracy: Kraków / Warszawa

Dla naszego _artnera, dostawcy usług w obszarze benefitów pracowniczych w fazie szybkiego wzrostu, działającego w branży B2B, poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektor Sprzedaży.

Wymagania

– doświadczenie w tworzeniu struktur działu sprzedaży bądź w ich restrukturyzacji,
– manager z profesjonalnymi kompetencjami w zakresie zarządzania oraz współkształtowania procesów sprzedażowych,
– doświadczenie w pracy z klientem korporacyjnym, znajomość rynku, konkurencji,
– ukierunkowanie na cel (realizacja planów i celów sprzedażowych, współkształtowanie i realizacja strategii sprzedażowej, doskonalenie struktury sprzedaży),
– znajomość technik oraz procesów sprzedaży B2B.

Kluczowe zadania

– stworzenie i zarządzanie siecią sprzedaży (większe miasta, 4-8 głównych lokalizacji),
– zarządzanie zespołem telemarketingu, key account managerami oraz seniorami (40 osób w największych polskich miastach),
– selekcja, rekrutacja osób do działu sprzedaży,
– doskonalenie struktur sprzedażowych (ewaluacja struktur i zespołu sprzedażowego, szkolenia pracowników, etc.),
– rozwój biznesu w największych miastach w Polsce.

Oferujemy

– program opcyjny ESOP (akcjonariat pracy),
– pracę w szybko rosnącej organizacji, samodzielność w podejmowanych decyzjach,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– narzędzia potrzebne do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop).