Ekspert ds. Klientów Kluczowych

Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Partnera, firmy z branży energetycznej, poszukujemy osoby, która zajmie się aktywnym pozyskiwaniem klientów strategicznych.

Wymagania

1. Doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej i gazu
2. Doświadczenie w procesie negocjacji umów handlowych.
3. Umiejętność samoorganizacji i nastawienie na realizację celów.
4. Otwartość na nowe wyzwania i umiejętność kreowania nowych metod sprzedaży i pozyskiwania Klientów.
5. Doświadczenie zawodowe w sektorze energetycznym minimum 3 lata
6. Doświadczenie sprzedażowe w obszarze Spółek Kapitałowych minimum 3 lata
7. Język angielski: w stopniu wystarczającym do swobodnej komunikacji biznesowej i formułowania raportów.
8. Aktywne prawo jazdy kat. B

Kluczowe zadania

1. Sprzedaż energii elektrycznej i gazu do wybranej grupy Klientów strategicznych. Aktywne pozyskiwanie Klientów i budowanie relacji.
2. Realizacja celów sprzedażowych.
3. Monitorowanie rynku i odpowiednia adaptacja działań handlowych
4. Zarządzanie analizami niezbędnymi do realizacji strategii handlowej.
5. Raportowanie realizowanej działalności handlowej do Dyrektora ds. Sprzedaży
6. Współpraca z innymi częściami organizacji oraz Grupy.
7. Monitoring otoczenia regulacyjnego i konkurencyjnego wpływającego na działalności handlową.
8. Udział w szkoleniach zwiększających kompetencje produktowe i sprzedażowe.

Oferujemy

– umowa o pracę
– premie za realizacje celów sprzedażowych
– narzędzia: samochód, laptop, telefon
– benefity – multipart, opieka medyczna