Elektronik – Automatyk

Miejsce pracy: Opole

Dla naszego Partnera, firmy produkcyjnej z branży spożywczej, szukamy osoby na pozycję Elektronik – Automatyk.
O firmie:
Firma naszego Partnera posiada długoletnie doświadczenie w produkcji artykułów mleczarskich i zaliczana jest do liderów rynkowych w swojej branży. Markowe produkty cieszą się dużym zaufaniem handlowców i konsumentów. Nowoczesny zakład produkcyjny, wysoko wykwalifikowana kadra pracowników oraz stosowane systemy zarządzania jakością są gwarancją sukcesu. Jako odpowiedzialny i solidny pracodawca zapewniają pracownikom bardzo dobre warunki pracy oraz szereg dodatkowych świadczeń.

Wymagania

– wykształcenie minimum średnie techniczne
– świadectwa kwalifikacji E do 1kV
– dobra znajomość obsługi komputera (Windows)
– znajomość programowania sterowników PLC Siemens S7
– dyspozycyjność oraz gotowość do pracy 3 – zmianowej
– zamieszkanie w Opolu/okolicach Opola lub chęć do relokacji
– prawo jazdy kat. B
– dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Kluczowe zadania

– utrzymanie ruchu, diagnozowanie uszkodzeń oraz naprawa maszyn i urządzeń
– konserwacje i remonty maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych
– programowanie sterowników PLC
– czytanie schematów elektrycznych
– uruchamianie nowych projektów i optymalizacje pracujących już systemów automatyki
– wykonywanie instalacji elektrycznych
– zarządzanie częściami zamiennymi i materiałami technicznymi
– współpraca z firmami zewnętrznymi podczas serwisowania maszyn i urządzeń
– praca w systemie 3-zmianowym, także w weekendy

Oferujemy

– atrakcyjne wynagrodzenie
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– pakiety: medyczny, sportowy, socjalny oraz dofinansowanie do obiadów w kantynie zakładowej