Head of Sourcing

Miejsce pracy: Warszawa lub Kraków

Dla naszego Partnera, funduszu inwestycyjnego fazy preseed i seed, inwestującego w polskie, jak i zagranicznie spółki technologiczne poszukujemy osoby na pozycję Head of Sourcing. Nasz Partner posiada obecnie biuro w Warszawie, a w związku z rozwojem – planuje otworzyć biuro w Krakowie.

Wymagania

Szukamy osoby, która bardzo łatwo nawiązuje kontakt, ale jednocześnie podchodzi do zadań w sposób procesowy i dokładny, potrafiąc zbierać i układać pozyskane informacje.

Wymagania:

doświadczenie w pracy w funduszu VC,
perfekcyjność w organizacji własnej pracy,
samodzielność,
proaktywne podejście i nastawienie „da się”,
zaangażowanie,
umiejętność pracy w zespole,
rzutkość technologiczna,
płynny angielski (umożliwiający swobodną komunikację),
mile widziana znajomość drugiego języka obcego.

Kluczowe zadania

Osoba ta będzie odpowiedzialna za pierwszą część procesu inwestycyjnego, a w szczególności:

aktywne poszukiwanie projektów oraz kontaktowanie się z nimi,
zbieranie informacji o projektach,
dawanie swoich rekomendacji inwestycyjnych,
odpowiadanie na zapytania przychodzące,
dbanie o wizerunek funduszu,
współpraca z zespołem oraz aktywne informowanie zarządu o postępujących pracach.

Oferujemy

pracę w dynamicznie rozwijającym się funduszu,
możliwość aktywnego wpływu na działalność firmy,
świetną atmosferę współpracy,
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wnoszonego do firmy wkładu.
Oprócz przesłania CV, prosimy o uzupełnienie krótkiej ankiety, dostępnej pod linkiem: https://form.typeform.com/to/KBLmpdEW