HR Director

Miejsce pracy: Olkusz

Dla naszego Partnera, firmy wprowadzającej doskonałe innowacje w zakresie rozwiązań HVAC, prowadzącej biznes w sposób odpowiedzialny i skupiającej się na zapewnieniu najwyższego poziomu obsługi klienta, poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektor HR.

Wymagania

Brzmi ciekawie?
Aby aplikować, powinieneś mieć/być:
Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Min. 10-letnie doświadczenie w pracy w dziale HR (w środowisku międzynarodowym)
Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacji i selekcji
Profesjonalną wiedza z zakresu przepisów prawa pracy
Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne
Samodzielność w działaniu, wysokie poczucie odpowiedzialności i ukierunkowanie na cel
Język angielski na poziomie min. komunikatywnym
Wykształcenie wyższe kierunkowe

Kluczowe zadania

– prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji
– budowanie strategii personalnej firmy (we współpracy z działami HR całej Grupy)
– wsparcie Kierowników w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi (m.in. – wdrażanie systemu ocen rocznych, rozwój pracowników, pomoc w rozwiązywaniu konfliktów)
– organizacja szkoleń dla pracowników
– zarządzanie pracą podległych osób
– nadzór nad prawidłowym stosowaniem prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
– nadzór nad obiegiem i przygotowaniem dokumentów finansowych, kadrowych
– współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, ZUS, PFRON, PIP)
– współpraca z zarządem odnośnie ustalania polityki ZFŚS i benefitów dla pracowników

Oferujemy

Oferujemy:

• Będziesz częścią zespołu, który opracowuje innowacyjne technologie i produkty, które mają znaczenie. To, co robi firma sprawia, że świat jest czystszy, bezpieczniejszy i bardziej zrównoważony;
• Otrzymasz możliwość udziału w szkoleniach, które pomogą Ci rozwinąć i ulepszyć umiejętności biznesowe i przywódcze oraz osiągnąć pełny potencjał;
• Możliwość realizacji zróżnicowanych zadań.
Ponad to:
Różnorodne benefity, możliwość otrzymania samochodu służbowego, atrakcyjne wynagrodzenie.