Inside Sales Representative

Miejsce pracy: Kraków

Dla naszego Partnera, szybko rozwijającej się firmy z branży usługowej (platforma benefitowa służąca do zamawiania lunchy dla pracowników), poszukujemy osoby, która rozwinie Dział Sprzedaży.

Wymagania

• Znajomość technik sprzedaży zdalnej (telefon, Internet);
• Umiejętność wyszukiwania informacji i kontaktów w Internecie;
• Komunikatywność, charyzma, wytrwałość w dążeniu do celu.

Kluczowe zadania

• Określenie grupy docelowej potencjalnych nabywców;
• Organizowanie sieci sprzedaży, budowanie bazy firm w wybranej lokalizacji;
• Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych. Kontakt (przez telefon, mail, linkedin itp.) z osobami odpowiedzialnymi w firmach za benefity (recepcjonistka, office manager, dział HR) oraz informowanie pracowników firmy, za pośrednictwem skontaktowanej osoby, o ofercie lunching.pl.

Oferujemy

• Pracę w szybko rosnącej organizacji, możliwość współtworzenia sukcesu firmy;
• Samodzielność w podejmowanych decyzjach;
• Atrakcyjne wynagrodzenie.