Inżynier Jakości

Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Partnera, firmy specjalizującej się w tłocznictwie i produkcji narzędzi, poszukujemy Inżyniera Jakości.

Wymagania

– Wykształcenie wyższe – preferowane techniczne.
– Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
– Kreatywne myślenie (zazwyczaj niestandardowe problemy i potrzeby).
– Umiejętność pracy zespołowej oraz pod presją czasu.
– Doświadczenie w jednym z obszarów: zarządzania jakością, zapewnienia jakości, project management, produkcja.

Wymagania dodatkowe:
– Znajomość Excel, Word, Outlook,
– Umiejętność prowadzenia audytów wg. (certyfikaty auditora) IATF16949:2016, 9001:2015, 14001:2015, VDA 6.3.
– Znajomość narzędzi jakości – PDCA, 5Why, 5W2H, Ishikawa, 8D, problem solving methods.

Kluczowe zadania

– Koordynacja i zarządzanie niezgodnościami wewnętrznymi i zewnętrznymi, przedstawianie raportów 8D do Klienta.
– Ocena i weryfikacja raportów 8D od dostawców.
– Okresowa ocena dostawcy pod kątem jakościowym.
– Prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu jakości.
– Przygotowywanie szkoleń i instrukcji wewnętrznych (selekcji, 5S).
– Kontakt z Klientem i dostawcą w zakresie tematyki jakości.
– Udział w auditach klientów, wewnętrznych i u dostawców.
– Administrowanie bazą danych IMDS.
– Administrowanie deklaracjami REACH, SVHC, RoHS, Conflict Minerals i innymi od dostawców.

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Benefity pozapłacowe i bogaty pakiet socjalny
• Możliwość realizacji ciekawych projektów
• Uczestnictwo w licznych szkoleniach
• Realny wpływ na funkcjonowanie i rozwój działu