Key Account Manager

Miejsce pracy: Katowice / Poznań / Wrocław / Gdańsk / Warszawa

Dla naszego Partnera, którym jest technologiczny start-up w fazie szybkiego wzrostu, działający w branży B2B, poszukujemy Key Account Managerów – do różnych lokalizacji.
Startup obsługuje tysiące pracowników biur (lunche online) w Krakowie, a teraz dzięki inwestycji najlepszych polskich funduszy VC rozpoczyna szybki podbój całego polskiego rynku i ekspansję międzynarodową.

Wymagania

– Doświadczenie w sprzedaży do dużych i średnich firm
– Mile widziane doświadczenie w sprzedaży benefitów pracowniczych (np. opieka medyczna, karty sportowe, dofinansowanie obiadów)
– Doskonałe umiejętności prezentacji i negocjacji
– Umiejętność wyszukiwania informacji i kontaktów w Internecie
– Łatwość nawiązywania relacji
– Uśmiech, otwartość, szczerość, zaangażowanie i chęć rozwoju
– Mobilność (na terenie Twojego miasta)
– Gotowość do pracy w terenie

Kluczowe zadania

– Adresowanie oferty spółki do bazy dużych i średnich firm w Twoim mieście
– Spotkania z osobami decyzyjnymi, które odpowiadają za benefity pracownicze (dział HR, Dyrektor Finansowy, Payroll itd)
– Wyszukiwanie potencjalnych lokalizacji nowych Klientów
– Budowanie lokalnej strategii sprzedaży w Twoim mieście
– Opieka nad klientem w początkowych miesiącach współpracy

Oferujemy

– rozwój wraz z rozwojem startupu (czyli 10x w 3 lata)
– możliwość tworzenia swojego stanowiska pracy, działu i firmy
– konkurencyjne wynagrodzenie z motywującym systemem premiowym
– możliwość wdrażania swoich pomysłów
– przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę
– pracę w trybie home office
– niezbędne narzędzia pracy
– szkolenia
– celebrację sukcesów w interesującej formie