Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Kraków

Dla naszego Partnera, wiodącego biura tłumaczeń zlokalizowanego w Krakowie, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży.

Wymagania

• doświadczenia na stanowisku sprzedażowym w branży usługowej popartego wynikami (minimum 2 lata)
• wysokich umiejętności interpersonalnych oraz zorientowania na cel
• dobrej organizacji czasu pracy, odpowiedzialności, zaangażowania oraz wysokiej kultury osobistej
• dodatkowy atut stanowi znajomość rynku tłumaczeniowego i/lub umiejętność ofertowania w języku angielskim

Kluczowe zadania

• skuteczne pozyskiwanie nowych klientów na rynku polskim (głównie mailowo i telefonicznie),
• utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
• przygotowywanie ofert handlowych,
• realizacja założonych planów sprzedażowych,
• odpowiadanie na potrzeby klientów, doradztwo oraz dbanie o wysoki poziom ich satysfakcji,
• współpraca z Działem Obsługi Klienta

Oferujemy

• ciekawą, pełną wyzwań pracę oraz przyjazną atmosferę w ambitnym zespole
• dużą samodzielność i możliwość samorealizacji
• stabilne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju zawodowego
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premię powiązaną z wynikami sprzedażowymi
• premię roczną
• pracę stacjonarną wg kalendarza polskiego
• czyste powietrze w biurze, bez smogu !
• dogodną lokalizację z łatwym dojazdem (okolica pętli tramwajowej „Cichy Kącik”)