Kierownik Działu Zapewnienia Jakości

Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Partnera, stabilnej firmy zajmującej się tłocznictwem i produkcją narzędzi, poszukujemy Kierownika Działu Zapewnienia Jakości.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne
• Min. 5 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
• Wysoki poziom kompetencji przywódczych (zarządzanie zespołem, delegowanie zadań)
• Wiedza z zakresu systemów IATF; ISO 9001, FMEA,APQP,PPAP, SPC,MSA,
• Dobra znajomość języka angielskiego,
• Mile widziana znajomość VDA 6.3.

Kluczowe zadania

• Nadzór nad poprawnością przebiegu procesów jakościowych,
• Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za nadzorowanie procesów jakościowych,
• Podejmowanie działań zapobiegawczych i korygujących,
• Koordynowanie działań związanych z rozwiązywaniem problemów jakościowych,
• Współpraca z działem produkcji w celu zapewnienia poprawności realizacji procesów,
• Sporządzanie raportów oraz dokumentacji jakościowej,
• Dążenie do realizacji założonych celów jakościowych,
• Bezpośrednia współpraca z Zarządem i kadrą dyrektorską,
• Możliwość kreowania polityki jakościowej Spółki a także współtworzenia strategii przedsiębiorstwa.

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Benefity pozapłacowe i bogaty pakiet socjalny
• Możliwość realizacji ciekawych projektów
• Uczestnictwo w licznych szkoleniach
• Realny wpływ na funkcjonowanie i rozwój działu