Kierownik Logistyki

Miejsce pracy: Olkusz

Dla naszego Partnera, firmy wprowadzającej doskonałe innowacje w zakresie rozwiązań HVAC, prowadzącej biznes w sposób odpowiedzialny i skupiającej się na zapewnieniu najwyższego poziomu obsługi klienta, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Logistyki.

Wymagania

Kwalifikacje i doświadczenie:

• Wyższe wykształcenie w obszarze łańcucha dostaw / ekonomii (lub powiązane).
• Przynajmniej 5 lat doświadczenia w logistyce łańcucha dostaw.
• Profesjonalne certyfikaty w ramach łańcucha dostaw.
• Wiedza i udokumentowane doświadczenie w dziedzinie logistyki.
• Znajomość regulacji prawnych w zakresie magazynowania, transportu i ceł.
• Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym.

Zachowania przywódcze:

• Umiejętność pracy pod presją czasu i zaangażowanie w sprawy wewnętrzne i zewnętrzne organizacji.
• Zdolność do innowacyjnego, strategicznego myślenia i rozwiązywania problemów, oraz chęć do ciągłego doskonalenia.

Kluczowe zadania

• Kierownik ds. Logistyki koordynuje wszystkie działania w obszarze magazynowania, transportu i celnym (zakład w Polsce oraz zakłady zagraniczne). Jego obowiązkiem jest świadczenie Klientom firmy usług na najwyższym poziomie.
• Opracowywanie i wdrażanie ulepszeń w obszarze logistyki.
• Zarządzanie i usprawnianie logistyki przepływu towarów.
• Przegląd, standaryzacja i optymalizacja procesów magazynowych w organizacji
• Koordynacja procesów transportu w organizacji (od dostawcy do magazynu i od magazynu do klienta).
• Raportowanie, analiza i optymalizacja kosztów dystrybucji.
• Dbałość o odpowiednie wdrożenie i zgodność z wymogami prawnymi procedur celnych.
• Analiza możliwych usprawnień, w celu zwiększenia wydajności procesów logistycznych.
• Przegląd, przeprojektowanie i wdrażanie ustandaryzowanych procesów logistycznych.
• Identyfikacja i wdrażanie nowych rozwiązań.

Oferujemy

• Będziesz częścią zespołu, który opracowuje innowacyjne technologie i produkty, które mają znaczenie. To, co robi firma sprawia, że świat jest czystszy, bezpieczniejszy i bardziej zrównoważony;
• Otrzymasz możliwość udziału w szkoleniach, które pomogą Ci rozwinąć i ulepszyć umiejętności biznesowe, techniczne i przywódcze oraz osiągnąć pełny potencjał;
• Możliwość realizacji zróżnicowanej ścieżki kariery, dzięki pracy w wielu trudnych i satysfakcjonujących rolach.