Kierownik Magazynu

Miejsce pracy: Kraków

Naszym Partnerem jest firma produkcyjna, zatrudniająca ponad 600 osób. Jest to pracodawca znany na rynku, zdecydowanie godny polecenia. Firma cały czas się rozwija, wprowadza nowe rozwiązania.W związku z rozwojem firmy i dalszym podnoszeniem jej efektywności biznesowej poszukujemy osoby, która dołączy do Działu Logistyki:

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 3 lata)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (B2)
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • ukierunkowanie na cel
  • inicjatywa, proaktywność
  • wysoki poziom umiejętności współpracy z osobami na różnym poziomie w organizacji

Kluczowe zadania

Możesz rozwijać swoje kompetencje i doświadczenie poprzez współudział w tworzeniu nowych standardów i procesów zarządzania magazynem, implementowanie nowoczesnych rozwiązań w obszarze logistyki magazynowej. Będziesz miał/a możliwość wprowadzania własnych pomysłów na zarządzanie w tym obszarze oraz adoptowanie najlepszych znanych na  rynku.

  • Zarządzanie magazynem firmy
  • Udział w tworzeniu nowego magazynu (ponad 6.000 m2 powierzchni)
  • Kierowanie zespołem (ponad 40 osób)
  • Odpowiedzialność za zarządzanie towarami pomiędzy magazynem a produkcją
  • Bezpośrednia współpraca z produkcją w celu optymalizowania procesów
  • Zarządzanie systémem WMS
  • Współpraca z działem transportu oraz obsługi klienta

Oferujemy

  • możliwości stałego rozwoju
  • pracę w firmie o bardzo dobrej opinii rynkowej
  • pracę w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość udziału w organizacji nowego magazynu oraz procesach optymalizacji