Kierownik Sprzedaży B2B

Miejsce pracy: Kraków

Dołącz do zespołu najlepszych dietetyków, wykwalifikowanych technologów żywności oraz doświadczonych kucharzy i razem z Nimi kreuj zdrowe i smaczne nawyki. Dla naszego Partnera, firmy specjalizującej się w cateringu dietetycznym poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

  • Doświadczenie w zakresie aktywnej sprzedaży ofert benefitowych do różnego typu przedsiębiorstw
  • Dużą samodzielność oraz sumienność w zakresie wykonywanych obowiązków
  • Zdolność myślenia strategicznego i chęć aktywnego kreowania strategii rozwoju sprzedaży
  • Wysoką kulturę osobistą oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z klientami
  • Znajomość języka angielskiego (będzie dodatkowym atutem)
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Kluczowe zadania

Twoimi zadaniami będą:

  • Rozbudowywanie kanału dystrybucji oraz zapewnienie produktowi  konkurencyjnej  pozycji na rynku benefitów (sprzedaż do korporacji)
  • Współtworzenie oferty skierowanej dla dużych firm
  • Tworzenie przewagi konkurencyjnej na rynku cateringu dietetycznego
  • Aktywna sprzedaż na terenie Krakowa oraz praca nad rozbudową sieci dystrybucyjnej na inne miasta
  • Raportowanie o wynikach do CEO

Oferujemy

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w młodym i energicznym zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju poprzez aktywne rozbudowywanie konkurencyjności produktu