Kierownik Sprzedaży / Oddziału

Miejsce pracy: Lublin

Dla naszego Partnera, solidnej firmy z branży elektrotechnicznej (lider systemów zabezpieczeń) poszukujemy Kierownika Oddziału w Lublinie.

Wymagania

Wymagania konieczne:
• Co najmniej rok na stanowisku kierowniczym w dziale sprzedaży i/lub min. 3 lat doświadczenia na stanowisku handlowym Przedstawiciela Handlowego lub pokrewnym w branży technicznej,
• Umiejętność zarządzania relacjami z klientem za pomocą systemu CRM,
• Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
• Umiejętność stosowania technik negocjacyjnych i sprzedażowych, m.in up-selling i cross-selling,
• Umiejętność sprawnego planowania swoich zadań oraz czasu pracy,
• Prawo jazdy kategorii B,
• Dobra znajomość pakietu Office.

Wymagania dodatkowe:
• Doświadczenie handlowe we współpracy z generalnymi wykonawcami, integratorami stanowić będzie istotny atut,
• Doświadczenie w pozyskiwaniu inwestycji budowlanych stanowić będzie istotny atut.

Kluczowe zadania

• rozwijać sprzedaż w danym regionie w kanale tradycyjnym i inwestycyjnym,
• efektywnie zarządzać oddziałem – planować i realizować budżety wraz ze swoim zespołem, kierować jego pracą,
• pozyskiwać nowych klientów oraz odpowiadać za obsługę klientów aktywnych,
• udoskonalać swój warsztat pracy poprzez uczestnictwo w spotkaniach i szkoleniach (w tym produktowych),
• współtworzyć politykę produktową firmy oraz monitorować sytuację w naszej branży (działania konkurencji, pojawianie się nowości produktowych),
• współtworzyć wizerunek firmy wśród klientów B2B oraz innych uczestników rynku w naszej branży.

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Wynagrodzenie oparte na solidnej podstawie oraz premii uzależnionej od wyników sprzedaży,
• Odpowiedzialną i istotną dla firmy pracę,
• Swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań,
• Pracę w zespole pasjonatów i profesjonalnych ludzi nakierowanych na realizację zadań,
• Wsparcie i zaufanie ze strony przełożonych,
• Narzędzia pracy niezbędne do realizacji Twoich zadań (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop).