Konsultant / Specjalista Techniczno-Handlowy

Miejsce pracy: Katowice

Dla naszego Partnera, lidera systemów zabezpieczeń, poszukujemy Konsultanta.

Wymagania

Wykształcenie co najmniej średnie techniczne;
Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych;
Znajomość podstaw elektrotechniki;
Znajomość zagadnień foto-optyki;
Umiejętność zarządzania relacjami z klientem;
Umiejętność stosowania technik negocjacyjnych i sprzedażowych, m.in. up-selling i crossselling;
Umiejętność sprawnego planowania swoich zadań oraz czasu pracy;
Prawo jazdy kat. B mile widziane;
Znajomość pakietu Office;
Mile widziana znajomość podstaw konfiguracji sieci TCP/IP;
Doświadczenie na podobnym stanowisku i branży zabezpieczeń lub elektrotechnicznej mile widziane.

Kluczowe zadania

Doradztwo w doborze najlepszych rozwiązań spełniających oczekiwania klienta;
Udzielanie wsparcia w zakresie obsługi, uruchamiania urządzeń dystrybuowanych przez naszą firmę;
Dbanie o podtrzymanie ciągłości zakupowej i monitorowanie potrzeby klientów;
Budowanie nowych relacji w oparciu o istniejącą bazę kontaktów oraz samodzielne przeprowadzanie badania rynku;
Współpraca z pozostałymi członkami zespołu;
Udoskonalanie swojego warsztatu pracy poprzez uczestnictwo w spotkaniach i szkoleniach (w tym produktowych);
Współtworzenie polityki produktowej firmy oraz monitorowanie sytuacji w naszej branży (działania konkurencji, pojawianie się nowości produktowych);
Zapewnienie odpowiedniej obsługi klientów odwiedzających salon sprzedaży (w tym obsługi administracyjnej: przygotowywanie oferty, dokumentów sprzedaży).

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Wynagrodzenie oparte na solidnej podstawie oraz premii miesięcznej uzależnionej od wyników sprzedaży zespołu handlowego;
Swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań;
Ścieżkę rozwoju zawodowego opartą o wzrost odpowiedzialności i kompetencji;
Pracę w zespole fajnych, profesjonalnych ludzi nakierowanych na realizację zadań;
Wsparcie i zaufanie ze strony przełożonych;
Niezbędne narzędzia pracy.