Konsultant / Specjalista Techniczno-handlowy

Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Partnera, firmy z branży profesjonalnych systemów zabezpieczeń, poszukujemy Konsultanta.

Wymagania

wykształcenie co najmniej średnie techniczne,
umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych,
znajomość podstaw elektrotechniki,
znajomość zagadnień foto-optyki,
umiejętność zarządzania relacjami z klientem,
umiejętność stosowania technik negocjacyjnych i sprzedażowych, m.in. up-selling i crossselling,
umiejętność sprawnego planowania swoich zadań oraz czasu pracy,
prawo jazdy kat. B mile widziane,
znajomość pakietu Office,
mile widziana znajomość podstaw konfiguracji sieci TCP/IP,
doświadczenie na podobnym stanowisku i branży zabezpieczeń lub elektrotechnicznej mile widziane.

Kluczowe zadania

Doradztwo w doborze najlepszych rozwiązań spełniających oczekiwania klienta,
Udzielanie wsparcia w zakresie obsługi, uruchamiania urządzeń dystrybuowanych przez naszą firmę,
Dbanie o podtrzymanie ciągłości zakupowej i monitorowanie potrzeby klientów,
Budowanie nowych relacji w oparciu o istniejącą bazę kontaktów oraz samodzielne przeprowadzanie badania rynku,
Współpraca z pozostałymi członkami zespołu,
Udoskonalanie swojego warsztatu pracy poprzez uczestnictwo w spotkaniach i szkoleniach (w tym produktowych),
Współtworzenie polityki produktowej firmy oraz monitorowanie sytuacji w naszej branży (działania konkurencji, pojawianie się nowości produktowych),
Zapewnienie odpowiedniej obsługi klientów odwiedzających salon sprzedaży (w tym obsługi administracyjnej: przygotowywanie oferty, dokumentów sprzedaży).

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
wynagrodzenie oparte na solidnej podstawie oraz premii miesięcznej uzależnionej od wyników sprzedaży zespołu handlowego,
swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań,
ścieżkę rozwoju zawodowego opartą o wzrost odpowiedzialności i kompetencji,
pracę w zespole fajnych, profesjonalnych ludzi nakierowanych na realizację zadań,
wsparcie i zaufanie ze strony przełożonych,
niezbędne narzędzia pracy.