Koordynator Działu Rozwoju Technicznego

Miejsce pracy: Skawina

Dla naszego Partnera, firmy z produkcyjnej z branży spożywczej, cieszącą się bardzo dobrymi opiniami, poszukujemy Koordynatora Działu Rozwoju Technicznego.

Wymagania

● wykształcenie wyższe techniczne – preferowana mechanika lub automatyka
● minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku specjalistycznym związanym z realizacją inwestycji technicznych i infrastrukturalnych – mile widziane w przemyśle spożywczym
● doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów inwestycyjnych
● doświadczenie w kierowaniu zespołem
● znajomość metodyk i narzędzi z zakresu zarządzania projektami
● bardzo dobra znajomość języka angielskiego
● znajomość programów typu CAD
● mile widziana znajomość zasad higieny i bezpieczeństwa produkcji żywności oraz umiejętność ich praktycznego stosowania w przemyśle spożywczym
● samodzielność i umiejętność analitycznego myślenia
● podstawowa znajomość prawa pracy i zasad BHP

Kluczowe zadania

● zarządzanie pracą zespołu w ramach Działu Rozwoju Technicznego (przydział zadań, monitorowanie, rozliczanie celów, dbanie o kulturę projektową)
● zarządzanie portfelem projektów w podległym obszarze
● praca w strukturach lokalnych (raportowanie do Dyrektora Zakładu) oraz międzynarodowych (raportowanie do Engineering Managera).
● poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i technologicznych
● prowadzenie projektów zgodnie z wewnętrzną metodyką zarządzania projektami
● udział w projektach technologicznych, inwestycyjnych, zakupowych w charakterze wsparcia i konsultanta technicznego
● nawiązywanie współpracy oraz negocjacje z dostawcami celem dopasowania najlepszych rozwiązań technicznych i handlowych

Oferujemy

● ambitną i ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku, w dynamicznie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym
● możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
● prywatną opiekę medyczną
● kartę Multisport
● dofinansowanie do wypoczynku, imprez kulturalnych itp.