Młodsza/y Księgowa/y

Miejsce pracy: Kraków

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Młodsza/y Ksiegowa/y z doświadczeniem 1-2 lat w prowadzeniu pełnej księgowości firm. Nasz Partner to biuro rachunkowe oferujące wiele możliwości rozwoju, także w kierunku biegłego rewidenta. Firma zapewnia szkolenia, wsparcie Lidera, obsługę różnych firm.

Wymagania

Znajomość zagadnień księgowo – podatkowych
Doświadczenie w księgowości min. 1-2 lata
Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości firm
Zainteresowanie rozwojem w obszarze księgowości
Umiejętność obsługi programu MS Excel i Word
Mile widziana znajomość programu eNova
Skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Kluczowe zadania

Praca w oparciu o pełną księgowość
Opracowywanie wybranych raportów
Udział w przygotowywaniu deklaracji podatkowych
Analiza formalna i rachunkowa dokumentów księgowych
Kontakt z kontrahentami (wyjaśnienie niezgodności, pozyskiwanie istotnych informacji)

Oferujemy

możliwość rozwoju zawodowego w gronie doświadczonych profesjonalistów
szkolenia zawodowe
przyjazną atmosferę w pracy