Machine Learning Engineer / Analityk

Miejsce pracy: Kraków

Dla naszego Partnera, firmy zajmującej się grami mobilnymi, poszukujemy Analityka.

Wymagania

Znajomość zagadnień ML – bibliotek Keras, Tensorflow, Rapids.ai, itd
Doskonała znajomość rozwiązań AWS, w szczególności obszaru związanego z ML
Doświadczenie w pracy w środowisku Linux
Znajomość technologii Docker, Kubernetes, Terraform, Swagger
Znajomość framework’ów Flash, Tornado, Django
Znajomość MariaDB, MySQL, Redis, Memcached, Elasticsearch
Chęć do nauki nowych technologii i ciągłego doskonalenia się
Dobre umiejętności komunikacyjne i chęć do pomocy ludziom wokół

Kluczowe zadania

Będziesz zajmować się analizą danych z gier, analizą trendów, pracami nad monetyzacją naszych najnowszych produktów. Do twoich obowiązków będzie również należeć dbanie o część infrastruktury backendowej produktów ze szczególnym naciskiem na elementy związane z przetwarzaniem danych.

Analiza danych z gier oraz analiza trendów
Dbanie o część infrastruktury backendowej produktów ze szczególnym naciskiem na elementy związane z przetwarzaniem danych

Oferujemy

Pracę w branży gier – brak dress codu, fajni ludzie, przyjazna atmosfera
Umowa o pracę lub B2B
Dwa dni w tygodniu możesz pracować zdalnie z domu!
Wyjazdy na konferencje branżowe oraz szkolenia
Regularne spotkania na imprezach integracyjnych, zarówno zespołowych jak i ogólnofirmowych
Pakiet benefitów socjalnych w postaci karty multisport, opieki medycznej Lux-Med, lekcji językowych oraz kawy, owoców i popcornu w firmowej kuchni
Wspieramy bycie fit! Dopłata za przyjazd rowerem do pracy