Mistrz Produkcji

Miejsce pracy: Skawina

Dla naszego Partnera, firmy produkującej, sprzedającej i projektującej wysokogatunkową ceramikę, materiały ogniotrwałe i systemy kontroli dla wymagających zastosowań przemysłowych, poszukujemy:

Wymagania

• minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
• wykształcenie wyższe
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• umiejętność i doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu produkcyjnego
• zdolność do planowania i zarządzania pracą własną oraz podległego zespołu
• bardzo dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
• zorientowanie na osiąganie założonych celów
• zdolności komunikacji i współpracy
• umiejętność budowania autorytetu
• otwartość na pracę w systemie zmianowym
• znajomość zagadnień LEAN

Kluczowe zadania

• zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych, organizacją pracy i przydział zadań w zależności od planów produkcyjnych
• egzekwowanie przepisów BHP, instrukcji pracy oraz obowiązujących procedur
• monitorowanie i bieżące raportowanie realizacji produkcji
• stałe podnoszenie jakości, dyscypliny pracy oraz kwalifikacji podległych pracowników
• przygotowywanie i aktualizację instrukcji pracy, prowadzenie szkoleń stanowiskowych
• działania ograniczające straty i koszty produkcji

Oferujemy

• pracę w stabilnej firmie, w międzynarodowym środowisku
• pakiet świadczeń socjalnych
• możliwość rozwoju zawodowego
• bardzo dobrą atmosferę pracy w najwyższych standardach środowiska produkcyjnego.