Programista Baz Danych (Business Intelligence)

Miejsce pracy: Kraków

Dla naszego partnera, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Wymagania

Jest to praca dla Ciebie, jeśli:

  • masz min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • średnie wykształcenie (preferowane wyższe),
  • znasz bardzo dobrze T-SQL lub PL/SQL oraz MS SQL Sever 2012,
  • posiadasz podstawową wiedzę na temat zagadnień relacyjnych baz danych,
  • potrafisz programować w Qlikview,
  • pracujesz na co dzień z Excelem i znasz podstawy MS Access,
  • masz doświadczenie w pracy z Visual Studio (modelowanie procesów ETL),
  • znasz zagadnienia związane z systemami Business Intelligence,
  • potrafisz tworzyć aplikację office w oparciu o VBA,
  • Twoja znajomość języka angielskiego pozwala Ci na swobodną komunikację.

Kluczowe zadania

Co będziesz robić na co dzień?

  • Tworzyć bazy danych, kwerend i widoki w serwerze MS SQL,
  • Przygotowywać, dokumentować i wdrażać procesy pozyskiwania danych w oparciu o SQL Server Integration Services,
  • Tworzyć i monitorować zadania przetwarzania danych w SQL Server Agent,
  • Tworzyć aplikacje przetwarzające dane w oparciu o dokumentację Qlikview,
  • Przygotowywać wizualizacji i wspierać key userów Qlikview w przygotowywaniu wizualizacji,
  • Opracowywać i przygotowywać pulpity menadżerskie,
  • Tworzyć aplikacje i rozwiązania w oparciu o VBA,
  • Przygotowywać i przetwarzać dane do analiz na potrzeby pracowników,
  • Wspierać helpdesk w zakresie narzędzi opartych na technologii MS SQL.

Oferujemy

Dlaczego warto zainteresować się ofertą?

  • Wynagrodzenie, które spokojnie pozwoli Ci realizować swoje pasje,
  • Praca w firmie dającej ogromne możliwości rozwoju bez przerostu struktur i procedur,
  • Szereg benefitów m.in. prywatna opieka zdrowotna, zajęcia sportowe, wyjazdy integracyjne.