Przedstawiciel – Marki Premium

Miejsce pracy: Warszawa / Kraków (Centrala firmy)

Dla naszego Partnera, importera i dystrybutora artykułów biurowych i szkolnych, działającego na rynku od wielu lat, poszukujemy osoby, która będzie rozwijała Marki Premium.

Wymagania

wykształcenie minimum średnie
doświadczenie w sprzedaży produktów premium (mile widziane doświadczenie w dystrybucji marek piśmienniczych z grupy premium)
umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
wysoka kultura osobista
dyspozycyjność
samodyscyplina i zaangażowanie w realizację założonych zadań oraz samodzielność i efektywność w działaniach
umiejętność obsługi komputera (Excel, PowerPoint)
znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
gotowość do odbywania podróży służbowych
prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Kluczowe zadania

rozwijanie marek premium z portfolio firmy poprzez budowanie selektywnej sieci dystrybucji
pozyskiwanie nowych klientów i kanałów sprzedaży dla produktów premium
stała współpraca z Brand Managerem
budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z obsługiwanymi Klientami
przeprowadzanie szkoleń i prezentacji produktowych
pozyskiwanie i raportowanie informacji o konkurencji
przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych
raportowanie zgodnie z przyjętym systemem i wymaganiami Przełożonych
współorganizacja oraz udział w targach i wydarzeniach tematycznych

Oferujemy

ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, dużą samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych – bezpłatne szkolenia
samochód służbowy oraz inne narzędzia, niezbędne do wykonywania pracy