Regular/Senior React Developer

Miejsce pracy: Cała Polska - praca zdalna

Dla naszego Partnera, firmy oferującej ciekawe zadania i dużą elastyczność, poszukujemy React Developera.

Wymagania

Technologie:
JavaScript (Babel, ES2015+),
React,
Redux,
Saga,
Typescript,
Material UI,
Git.

Mile widziana orientacja w:
Rest API,
Systemy płatności,
Node JS,
AWS.

Kluczowe zadania

Czym zajmuje się zespół?
Wrzucaniem żartów na nasz kanał Randomowy;)

Więcej szczegółow?
Tworzenie portalu internetowego, jakiego jeszcze nie było,
Rozwój i bieżące rozwiązania usprawniające pracę,
Budowanie nowych funkcjonalności.

Przykładowe zadania:
Rozwój silnika sklepu od strony frontendowej,
Organizacja, tworzenie oraz rozwijanie dokumentacji systemowej (taka praca..:)),
Proponowanie rozwiązań wpływających na lepszą jakość pracy klienta.

Oferujemy

Praca 100% zdalna
Wynagrodzenie: 8000 – 13000 netto/B2B
Co zyskujesz pracując z nami: możliwość pracy zdalnej w 100%,
elastyczny czas pracy,
możliwość pracy w dresie,
fajne integracje,
ciekawe projekty.