International Sales Manager B2B

Miejsce pracy: Skawina

Dla naszego Partnera, firmy produkcyjnej zatrudniającej ponad 500 pracowników, która jest pracodawcą zdecydowanie godnym polecenia, poszukujemy obecnie:

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży eksportowej w branży spożywczej (najlepiej B2B)
  • mocne ukierunkowanie na cel
  • wysoki poziom kompetencji sprzedażowych
  • samodzielność w działaniu (opracowywanie planów działań i ich realizacja)
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • motywacja do rozwoju (poprowadzenie działu sprzedaży B2B)

Kluczowe zadania

  • sprzedaż B2B produktów firmy (obecnych, jak i wytwarzanych na potrzeby danego klienta) do firm i sieci handlowych na terenie Europy i Stanów Zjednoczonych
  • inicjowanie kontaktów z producentami artykułów spożywczych i proponowanie im dedykowanych dla nich produktów (łączenie sprzedaży)
  • rozpoznawanie potrzeb klientów
  • analiza rynku i produktów w celu lokowania nowych produktów
  • aktywna współpraca z działem R&D oraz działem marketingu w celu tworzenia dedykowanych dla klientów propozycji produktów
  • planowanie długotrwałego rozwoju produktów dedykowanych dla klientów

Oferujemy

  • różnorodne możliwości rozwoju
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szereg benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, szkolenia językowe i inne