Samodzielna/y Księgowa/y

Miejsce pracy: Kraków

Do zespołu księgowego w biurze rachunkowym, świadczącym kompleksowe usługi księgowe dla firm, poszukujemy Samodzielnej księgowej/Samodzielnego księgowego.

Wymagania

Oczekujemy:
• wykształcenia wyższego w zakresie nauk ekonomicznych (preferowany kierunek: Finanse
i Rachunkowość),
• doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości,
• praktycznej znajomości zagadnień księgowych oraz obowiązujących przepisów podatkowych,
• doświadczenia w sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych (m.in. VAT, CIT, PCC),
• umiejętności planowania i organizowania pracy,
• zaangażowania w wykonywanych działaniach.

Kluczowe zadania

• prowadzenie pełnej księgowości dużej spółki,
• sporządzanie deklaracji podatkowych, tj. CIT, PIT, VAT,
• przygotowywanie miesięcznych bilansów, rachunków zysków i strat oraz rocznych sprawozdań finansowych,
• bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych,
• wsparcie klienta w kwestiach księgowych i podatkowych,
• współpraca z instytucjami zewnętrznymi, m. in. US, GUS,
• weryfikacja dokumentów pod względem merytorycznym i księgowym,
• przygotowywanie przelewów bankowych.

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia),
• wsparcie doświadczonych współpracowników,
• dobrą atmosferę w pracy i zgrany zespół,
• pracę w centrum Krakowa.