Specjalista ds. sprzedaży internetowej (e-commerce)

Miejsce pracy: Skawina

Dla naszego Partnera, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży oświetleniowej, poszukujemy Specjalisty ds. e-commerce.

Wymagania

• Doświadczenie w zakresie e-commerce,
• Znajomość rynku, narzędzi oraz specyfiki i technik sprzedaży w kanale internetowym
• Doświadczenie w zakresie marketingu internetowego,
• Znajomość języka angielskiego
• Samodzielność i aktywność w zakresie kreowania obszaru sprzedaży internetowej

Kluczowe zadania

· Zarządzanie sprzedażą internetową.
• Przygotowywanie ofert, kampanii oraz newsletterów.
• Opracowywanie materiałów marketingowych (strona internetowa, social media, blog)
• Analiza zachowania klientów na stronie, rekomendowanie, wdrażanie i rozwój rozwiązań mających na celu wzrost wolumenu sprzedaży online
• Obsługa bieżących klientów i pozyskiwanie nowych.
• Monitorowanie i analizowanie działań konkurencji
• Opracowywanie raportów z wykonanej pracy

Oferujemy

· Pracę w stale rozwijającej się firmie, różnorodne zadania i wyzwania
· Świetną atmosferę współpracy
· Atrakcyjne wynagrodzenie