Specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy: Skawina

Dla naszego Partnera, prężnie działającej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Skawinie, poszukujemy Specjalisty ds. zakupów.

Wymagania

– minimum 3 lata doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie
– wiedzę z zakresu zakupów materiałów i surowców w firmie produkcyjnej
– bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
– praktyczną znajomość pakietu MS Office, SAP
– umiejętność analitycznego myślenia oraz wielozadaniowość
– umiejętność pracy w zespole i samodzielność
– umiejętność wywiązywania się z wyznaczonych terminów
– nastawienie na osiągnięcie celu i wysoką motywację
– mile widziana praktyka dotyczącą zakupów surowców i materiałów do produkcji lub opakowań

Kluczowe zadania

– zakup opakowań , komponentów, materiałów technicznych i usług
– poszukiwanie nowych dostawców oraz negocjowanie warunków handlowych i umów
– zarządzanie kategorią zakupów i optymalizowanie grupy dostawców
– monitorowanie rynku dostawców materiałów
– prowadzenie i udział w projektach oszczędnościowych
– współpraca z działami produkcyjnymi, transportu i finansowymi
– przygotowywanie raportów i zestawień zakupowych

Oferujemy

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– prace w międzynarodowym środowisku
– nagrody kwartalne i nagrody jubileuszowe
– system wyróżnień za pracę zgodnie z wartościami firmy
– dodatki: kartę multisport, opiekę medyczną
– kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje
– pakiety socjalne
– pyszny gorący posiłek