Szef Produkcji

Miejsce pracy: Żabno

Dla naszego Partnera, rodzinnej firmy produkcyjnej w wieloletnią tradycją i doświadczeniem w branży spożywczej, która współpracuje z największymi na świecie sieciami sprzedaży i specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości przetworów warzywnych, poszukujemy osoby na stanowisko Szef Produkcji.

Wymagania

1. Co najmniej pięcioletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w przedsiębiorstwie produkcyjnym branży spożywczej (szczególnie przedsiębiorstwie produkcyjnym z branży przetwórstwa warzyw lub owoców).
2. Umiejętność obsługi systemu Comarch ERP XL.
3. Znajomość technologii przemysłu spożywczego.
4. Umiejętność zarządzania zmianą,wysoka inteligencja emocjonalna.
5. Dobra znajomość języka angielskiego.
6. Mile widziana znajomość systemów jakości BRC i/lub IFS oraz znajomość SAP.

Kluczowe zadania

1. Zaprojektowanie i realizacja strategii unowocześnienia przedsiębiorstwa: nowoczesnych metod zarządzania produkcją, infrastruktury.
2. Reorganizacja procesów produkcyjnych, podniesienie wydajności produkcji.
3. Wprowadzenie nowoczesnej i funkcjonalnej organizacji produkcji, wprowadzenie systemu klasy MRP II/ERP do zarządzania produkcją, doradztwo w zakresie modernizacji przedsiębiorstwa.
4. Zarządzanie całością procesów związanych z produkcją, planowanie i organizacja pracy zespołu, tworzenie raportów produkcji.

Oferujemy

1. Szeroki zakres autonomii.
2. Konkurencyjne wynagrodzenie.
3. Samochód służbowy.