Technik ds. Zaopatrzenia w Dziale Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Przesiadłów k. Ujazdu (pow. tomaszowski)

Dla naszego Partnera, firmy produkcyjnej należącej do międzynarodowej grupy, poszukujemy obecnie Technika ds. Zaopatrzenia w Dziale Utrzymania Ruchu.

Wymagania

Wykształcenie techniczne (mile widziane elektrotechnika, mechanika, automatyka lub pokrewne)
Doświadczenie w pracy na stanowisku elektromechanika lub inżyniera w dziale technicznym
Bardzo dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn
Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
Mile widziana znajomość programu SAP
Znajomość języka angielskiego
Aktywne podejście do rozwiązywania zadań i problemów
Inicjatywa oraz umiejętność pracy w zespole

Kluczowe zadania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe prowadzenie procesu zaopatrzenia w części zamienne do maszyn i urządzeń (przygotowywanie zapytań ofertowych i zamówień, kontakt z dostawcami, kontrolę i optymalizację zapasów magazynów, nadzór nad magazynem części) oraz bieżące wsparcie techniczne pracowników Działu Utrzymania Ruchu.

Oferujemy

Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny, dodatkowy urlop)