Technolog / Konstruktor / Kierownik Produkcji

Miejsce pracy: Kraków

Dla naszego Partnera, firmy specjalizującej się w projektowaniu i realizacji innowacyjnych i zaawansowanych stoisk targowych oraz sklepów, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku Technologa lub Kierownika Produkcji w branży stoisk wystawienniczych, targowych
  • Chęć do rozwoju i pracy w zespole ukierunkowanym na cel, pracującym w świetnej atmosferze
  • Świadomość techniczna oraz znajomość zasad konstruowania brył i budowli
  • Ukierunkowanie na poszukiwanie nowości technicznych, nowych rozwiązań, materiałów itp.
  • Znajomość oraz umiejętność pracy w programie Sketchup – podstawowe środowisko pracy lub programu AutoCad
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na płynną konwersację
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz odpowiedzialność za terminowość realizowanych projektów
  • Mile widziane wyższe wykształcenie techniczne (warunek nie jest konieczny)

Kluczowe zadania

  • Rozwój produktów firmy
  • Kosztorysowanie produkcji
  • Wdrażanie nowych, nietypowych technologii do produkcji
  • Opracowanie dokumentacji wykonawczej do produkcji w programie Sketchup lub AutoCad
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań związanych z realizowanymi produktami (materiały, innowacje) i wdrażanie ich do projektów
  • Analiza warunków technicznych pod kątem realizacji danego projektu (np. zgodnie z wymogami organizatora targów)
  • Prowadzenie zleceń produkcyjnych we współpracy z podwykonawcami

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (20 lat)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiety medyczne dla Pracowników i Ich Rodzin
  • Pracę w młodym i sympatycznym zespole
  • Miłą atmosferę
  • Zadaniowy system pracy
  • Narzędzia pracy (telefon, komputer)