Telesales Manager

Miejsce pracy: Poznań

Dla naszego Partnera, właściciela grupy portali internetowych, poszukujemy osoby do rozwoju sprzedaży nowego portalu. Jest to serwis zbierający oferty fachowców i łączący ich z osobami poszukującymi ich usług. Serwis rozwija się bardzo dynamicznie i ma być numerem 1 w Polsce.

Wymagania

– doświadczenie w telefonicznej sprzedaży, w tym tworzenie strategii, kształtowanie polityki cenowej itp
– doświadczenie w zarządzaniu zespołem
– umiejętność rozpoznawania potrzeb klienta (zarówno klient indywidualny i biznesowy)
– nastawienie na wynik, umiejętność pracy na celach
– min. dobra znajomość angielskiego (B2)

Kluczowe zadania

Głównym wyzwaniem na tym stanowisku będzie stworzenie struktur sprzedaży telefonicznej:
– stworzenie strategii telesprzedaży dla serwisu usług
– zbudowanie od podstaw zespołu konsultantów, w początkowym okresie pracy kontakt z klientami i sprzedaż, a docelowo kierowanie kilkuosobowym zespołem (wyznaczanie i rozliczanie celów, motywowanie, rekrutacja, rozmowy 1:1, dbanie o jakość procesów i inne)
– odpowiedzialność za egzekucję i realizację celów sprzedażowych
– aktywny udział w tworzeniu produktu dla użytkowników – współpraca z innymi zespołami (marketing, obsługa klienta, product&tech)

Oferujemy

– pracę przy tworzeniu atrakcyjnego serwisu – duża możliwość wpływania na wygląd produktu, politykę sprzedaży itp
– dynamiczne środowisko pracy
– możliwości rozwoju, w tym kompetencji menadżerskich
– zatrudnienie na umowę o pracę
– wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna (ok. 40% )
– narzędzia pracy (komputer, telefon)
– MyBenefit system – sam wybierasz benefity m.in. opieka zdrowotna, sport, czy też dodatek komunikacyjny, bądź bilety na koncerty
– atrakcyjne biuro w centrum Poznania
– zespół otwartych, ambitnych współpracowników