Unity Developer

Miejsce pracy: Kraków

Dla naszego Partnera, firmy zajmującej się grami mobilnymi, która cały czas rozwija swoje produkty, poszukujemy Unity Developera.

Wymagania

Dobra znajomość silnika i edytora Unity 3D
Dobra znajomość C#
Doświadczenie w pracy przy UI oraz zarządzaniu zasobami
Znajomość wzorców projektowych
Umiejętność optymalizacji algorytmów i kodu
Umiejętność organizacji pracy oraz komunikacji w zespole

Mile widziane:
Doświadczenie w tworzeniu gier na platformy mobilne
Znajomość technologii: Zenject, UniRx, DOTween, Spine
Znajomość języka Python
Doświadczenie w pracy w metodologii Agile

Kluczowe zadania

Rozwój projektu i implementacja nowych funkcjonalności
Programowanie mechanizmów gry na silniku Unity 3D
Dbanie o jakość kodu

Oferujemy

Pracę w branży gier – brak dress codu, fajni ludzie, przyjazna atmosfera
Umowę dopasowujemy do Ciebie – wybierasz pomiędzy umową o pracę a B2B
Organizujemy wyjazdy na konferencje branżowe oraz szkolenia
Regularnie spotkamy się na imprezach integracyjnych, zarówno zespołowych jak i ogólnofirmowych
Zadbamy o Ciebie jak trzeba – każdy z pracowników posiada pakiet benefitów socjalnych w postaci karty sportowej, opieki medycznej, lekcji językowych oraz kawy, owoców i popcornu w firmowej kuchni
Wspieramy bycie fit! Dopłacamy Ci za przyjazd rowerem do pracy
Możesz pracować zdalnie do 2 dni w tygodniu, w porozumieniu z przełożonym i z osobami, z którymi bezpośrednio współpracujesz
Praca w siedzibie firmy w Krakowie, w nowoczesnym biurowcu z tarasem widokowym na dachu i świetną kuchnią na parterze