UX Designer

Miejsce pracy: Chorzów / Gliwice

Dla naszego Partnera, prężnie rozwijającej się firmy IT, tworzącej dedykowane systemy dla klientów, poszukujemy osoby na pozycję UX Designer.

Wymagania

co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
znajomość Axure / Balsamiq / Sketch (inne także mile widziane),
poparta praktycznym doświadczeniem wszechstronna wiedza na temat projektowania UX,
dobra znajomość metodyki UCD (User-Centered Design), zagadnień związanych z użytecznością i dostępnością oraz podstaw projektowania graficznego,
zainteresowanie zagadnieniami związanymi z UX i UI.
doświadczenie we współpracy z Klientem,
dobra organizacja pracy, rzetelność, wysokie umiejętności komunikacyjne,
odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Kluczowe zadania

opracowanie makiet oraz prototypów rozwiązań i procesów,
projektowanie aplikacji webowych i mobilnych,
optymalizacja istniejącego interfejsu pod kątem użyteczności,
monitorowanie rezultatów projektowania rozwiązań oraz ich optymalizacja,
współpraca z deweloperami oraz zespołami QA.

Oferujemy

konkurencyjne wynagrodzenie,
praca w biurze (darmowe miejsce postojowe, pyszna kawa i owoce),
możliwość elastycznej i zdalnej pracy,
zatrudnienie w oparciu o pełny wymiar czasu pracy,
udział w innowacyjnych projektach,
stała możliwość rozwoju i nauki,
karta sportowa,
przyjazna atmosfera i pizza w piątki.