Wierzymy, że to ludzie są najważniejszym zasobem strategicznym firmy. Dlatego dla naszych Partnerów pozyskujemy najlepszych pracowników – kompetentnych ludzi na właściwym miejscu, którzy w pełni realizują się na danym stanowisku. Na efekty naszych działań pracuje przede wszystkim informacja o celach i potrzebach firmy.

To ona stanowi nasz przewodnik, swoiste credo, do którego dopasowujemy właściwe narzędzia i odpowiednią strategię. W każdym projekcie wykorzystujemy różnorodne metody pozyskiwania kandydatów, a także weryfikacji ich kompetencji. Otrzymasz od nas kandydatów, ale też realne wsparcie w podjęciu decyzji.

 

Sesje Assessment/Development Center to obszar naszej najsilniejszej specjalizacji. Od ponad 20 lat, na bazie sprawdzonych narzędzi i metod, rozwijamy diagnostykę kompetencji pracowników, ich poziomu wiedzy, umiejętności i postaw.
Dbamy o to, aby poznawać najlepsze praktyki, najnowsze rozwiązania. Współpracujemy z mentorami zagranicznymi. Przygotowany przez nas AC/DC pozwala przewidzieć sukces poszczególnych kandydatów, jednocześnie minimalizując ryzyko decyzji związanych z ich zatrudnieniem lub awansowaniem. Wspieramy firmy zarówno w konstruowaniu najlepszego zespołu, jak i projektując plany rozwojowe – indywidualne i dla grup. Realizujemy sesje RealAC/DC – ćwiczenia w oparciu o faktyczne zadania związane z pracą w firmie, na danym stanowisku.

 

Dla naszych Partnerów najważniejsze są rezultaty. Dla nas również, dlatego pomagamy je osiągnąć. Patrząc z zewnątrz – z lotu ptaka – i zaglądając głębiej, do wewnątrz, pomagamy firmom dotrzymać tempa szybkim zmianom na rynku i zaprojektować sukces.

Na podstawie precyzyjnej diagnozy proponujemy najlepsze rozwiązania dla konkretnych celów. Działania kierujemy na upraszczanie procesów, diagnozowanie obszarów niższej efektywności, rozwój pracowników, podnoszenie motywacji i satysfakcji oraz wdrażanie systemów zarządzania ludźmi. Podpowiemy lepsze rozwiązania, wdrożymy innowacje, pozyskamy istotne dane. Skorzystaj z narzędzi, które wykorzystują najlepsze firmy.

221

Badania

Fakty, dane i wiedza – bez nich zarządzanie personelem to droga w ciemno. Dlatego oferujemy naszym Partnerom precyzyjne badania, które dostarczają niezbędnych informacji związanych z pracownikami, klientami i firmą.

To one pomagają zidentyfikować obszary wymagające poprawy i zorientować się, co dzieje się w firmie. Wiemy, że wszelkie badania powinny być dopasowane do firmy, dlatego precyzyjnie dobieramy swoje narzędzia. Dzięki autorskiemu systemowi HR Space wspieramy naszych Partnerów w przeprowadzaniu ocen okresowych, ocen 360 stopni, badań opinii pracowników, satysfakcji klientów, a także w innych badaniach, które w indywidualny sposób umożliwią realizację celów.

 

W jaki sposób na bieżąco zapewniać pracownikom kompetencje potrzebne do wdrożenia poszczególnych strategii biznesowych?

Jak dostarczyć im niezbędną wiedzę? Odpowiedzią na te pytania jest skuteczny e-learning jako narzędzie spersonalizowane, dostępne i łatwe w korzystaniu, a także umożliwiające zmierzenie rezultatów kształcenia i wdrażania wiedzy. Naszym Partnerom proponujemy e-learning dopasowany do zasobów firmy i specyfiki odbiorców oraz strategii organizacji. Planowany i monitorowany e-learning stanie się znaczną przewagą konkurencyjną firmy.

 

Oferujemy gotowe szkolenia e-learningowe:

  • Strukturyzowany Wywiad Behawioralny,
  • Oceny okresowe pracowników,
  • Informacja zwrotna,
  • Asesor sesji AC/DC,
  • Jazda defensywna,
  • ABC Menedżera.

Proponujemy także przygotowanie szkoleń e-learningowych
w odpowiedzi na konkretne potrzeby organizacji.