Dokładnie jak w przyrodzie – równowagę i rozwój przynosi odpowiedzialne gospodarowanie dostępnymi zasobami. Naszą „przyrodą” jest środowisko pracy naszych Partnerów. Dlatego rozumiemy ich konkretne potrzeby. Docierając do unikalnych zasobów firmy i precyzyjnie wykorzystując ukryty w nich potencjał, realizujemy założone wcześniej cele. Cele indywidualne, racjonalne, słowem – najważniejsze cele naszych Klientów.


Co nas wyróżnia?

Doświadczenie
Mija 20 lat, odkąd rozpoczęliśmy pracę przy różnych projektach wspierających zarządzanie firmami wielu branż. Nie stoimy w miejscy, wciąż podejmujemy nowe wyzwania. Regularnie poszerzamy spektrum naszych doświadczeń, analizujemy najnowsze rozwiązania, odważnie patrzymy w przyszłość.
Zaangażowanie i partnerstwo
Nie ma efektów bez zaangażowania i zrozumienia. Dlatego na potrzeby każdego projektu przyjmujemy aktywną, mocną postawę. Jesteśmy partnerem z pasją.
Innowacje
Stworzyliśmy unikalny system IT HR Space. Jesteśmy też autorami pierwszej w Polsce konferencji AC/DC. Każdy nowy projekt to dla nas nowe wyzwanie. Nie boimy się korzystać z innowacyjnych rozwiązań - sami je wdrażamy. Jesteśmy elastyczni i niczym druga skóra dopasowujemy się do specyfiki każdego projektu.
Człowiek
A raczej podejście do ludzi – zarówno do naszych Partnerów, jak i kierowanych przez nich zespołów. Pozyskiwanie kompetentnych pracowników oraz tworzenie warunków, które skłonią ich do aktywnego i efektywnego uczestnictwa w życiu firmy jest sztuką i stanowi nasz główny cel.

Nasz przepis na sukces:

Doświadczenie
Doświadczenie
Zaangażowanie
Zaangażowanie
Partnerstwo
Partnerstwo
Innowacje
Innowacje

Nasza misja

„Wydobywamy z ludzi to, co najcenniejsze”

Misja, jaka przewodzi naszym działaniom pokazuje nasze podejście do realizowanych projektów. Dążymy do tego, aby nasi Partnerzy, dzięki prawidłowemu rozpoznaniu, wykorzystaniu i rozwijaniu potencjału ich pracowników, realizowali swoje cele.

Nasz zespół

 
W każdej organizacji najważniejsi są ludzie. Pracujemy z ludźmi, dla ludzi i dzięki ludziom. Dlatego szczególne znaczenie dla efektów naszej pracy ma cały zespół, który wspiera naszych Partnerów w realizacji ich celów.
Zdjęcie Janusz Stempak

Janusz Stempak

Project Manager.

Ukończył psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, następnie współpracował z Wydziałem Psychologii UJ. Był stypendystą fundacji SASAKAWA, co umożliwiło mu zapoznanie się z metodami organizacji pracy i zarządzania personelem w krajach Europy Zachodniej i Stanach Zjednoczonych. Jego podróże pozwoliły zdobyć mu wiedzę i doświadczenie w takich miejscach jak Edynburg czy University of Floryda, gdzie brał aktywny udział w realizacji projektów Assessment / Development Center. Jest członkiem sponsorowanego przez Know – How Fund oraz The British Council projektu MATRIK oraz jest certyfikowanym coachem (SYMLOG Consulting Group, certyfikat Terapii Prowokatywnej).
Zdjęcie Iwona Golińska

Iwona Golińska

Project manager / Coach

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest Certyfikowanym Trenerem Biznesu. W Strategiach Personalnych pracuje od 2006 roku, jest partnerem zarządzającym. Zajmuje się prowadzeniem projektów doradczych, procesów rekrutacji i selekcji pracowników oraz projektami szkoleniowymi.

Pozyskuje pracowników dla firm krajowych i międzynarodowych z różnych branż. Przeprowadziła ponad 250 projektów rekrutacji i selekcji na stanowiska menedżerskie i specjalistyczne, głównie przy wykorzystaniu metodologii Direct Search.

Realizuje projekty z zakresu doradztwa HR, m.in.: projektowanie i przeprowadzanie sesji Assessment / Development Center (opracowanie ponad 100 procedur sesji, udział jako asesor w ponad 800 dniach sesji, udzielenie rozbudowanych informacji zwrotnych ponad 600 uczestnikom), audyty organizacyjne, budowanie i wdrażanie modeli kompetencyjnych, opracowywanie i wdrażanie systemów ocen okresowych, budowanie planów rozwojowych.

Referencje

“Strategie Personalne realizują dla nas od wielu lat projekty z zakresu rekrutacji, szkoleń i coachingu pracowników oraz doradzają nam w wielu obszarach biznesowych.

Bardzo cenimy otwartość na nasze potrzeby, wysoki profesjonalizm i dyspozycyjność w każdej, nawet niestandardowej sytuacji.

Z przyjemnością rekomendujemy Strategie Personalne jako godnego zaufania i kompetentnego partnera.”
- Amex
Firma Strategie Personalne wspierała nas w rekrutacji i selekcji na kluczowe stanowiska. Po przeprowadzeniu dokładnej diagnozy w przypadku każdego stanowiska, rekomendowani byli kandydaci spełniający nasze oczekiwania. Doceniamy pełen profesjonalizm działania, sprawne docieranie do potencjalnych kandydatów, umiejętność zainteresowania ofertą najlepszych osób na rynku. Zatrudnione we współpracy ze Strategiami osoby wyróżniają się swoimi kompetencjami i zaangażowaniem, są bardzo doceniane w naszej organizacji. Zdecydowanie rekomendujemy Strategie Personalnego jako partnera w działaniach HR.
- Innoenergy
O współpracy z firmą Strategie Personalne pragniemy wyrazić się w samych superlatywach. W trakcie realizacji projektów trenerzy i konsultanci firmy dali się poznać jako wysokiej klasy specjaliści o szerokiej wiedzy i bogatym doświadczeniu biznesowym. Prace w ramach realizacji projektów były zawsze przeprowadzone sprawnie, rzetelnie i terminowo, według ustaleń. Z całym przekonaniem pragniemy zarekomendować firmę Strategie Personalne jako skutecznego i wiarygodnego partnera biznesowego.
- Tesco
Współpraca przebiegała owocnie, konsultanci oddelegowani do pracy z nami reprezentowali wysoki poziom znajomości zagadnień, z jakimi się mierzyliśmy. Szybkie reagowanie na nasze potrzeby, cierpliwość, otwartość na pomysły i sugestie są dodatkowym atutem pozwalającym rekomendować Strategie Personalne jako godnego zaufania i rzetelnego partnera.
- Enea
Realizacja projektu przebiegła pomyślnie i z korzyścią dla obu stron. Konsultanci i trenerzy Zespołu Strategii Personalnych wykazali się bogatą wiedzą oraz wysokim poziomem umiejętności i przyczynili się do podniesienia jakości kultury zarządzania w naszej firmie.
- Allianz

Nasi klienci

Air Liquide
Alfa Poland
Amago
Auto - Boss
Bayer
Beckers
BP
BRE Bank SA
Budimex
Bufa Cleaning
Bank Zachodni WBK
Canpack
CBB
Dentist
Easyfairs
Enea
Ergo Hestia
Ericpol
Euroglass
Express
Handmade
Heban
Heitman
Hellmann
Igepa
Ikea
International Paper
Kompania piwowarska
Kotlin
Lexmark
Lurgi
McDonald's
Media Markt
Megapolis
Metro Group
Motorola
Naturell
Pepsi
Philip Morris
Poldim
PPG
Praktiker
PWC
PWiK
Quamak
Real
Robot Coupe
Royal Ahold
Ryłko
Sabre
Safe Drive
Strabag
Tauron
Tesco
Uniwersytet Jagielloński
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Vattenfall
Warta
Grupa Zasada