Poszukujesz developerów, tech lead’a, a może managera? Zapraszamy do współpracy w zakresie rekrutacji w obszarze IT. Nasi Headhunterzy skutecznie docierają do osób z tej branży, zamykając rekrutacje na różne stanowiska – nawet te uznane za niemożliwe do zamknięcia.

Jak działamy?

Z uwagi na to, iż rynek IT jest obecnie bardzo wymagający, stosujemy innowacyjne metody i potrafią skutecznie dotrzeć do osób posiadających właściwe umiejętności. Wykorzystujemy nasze bazy kandydatów i aktywnie korzystamy z baz zewnętrznych.
Dodatkowo w sposób profesjonalny przedstawiamy ofertę firmy potencjalnym kandydatom i motywujemy do zainteresowania się nią. W tych procesach kluczem jest bezpośrednie docieranie do kandydatów metodą Direct Search oraz innymi, które pozwalają na zwrócenie uwagi właściwych kandydatów na naszą ofertę.

Kiedy i dlaczego mogę potrzebować rekrutacji specjalistów IT?

W obecnych czasach praktycznie każda firma z branży informatycznej potrzebuje wsparcia w procesach rekrutacji i selekcji pracowników. Duża rotacja w tej branży, rosnące oczekiwania kandydatów, a także ich deficyt powoduje, że w dotarciu do odpowiednich kandydatów i zainteresowaniu ich ofertą cenne jest wsparcie profesjonalistów.

Co zyska moja firma dzięki skorzystaniu z usług naszej firmy?

Dotarcie do szerokiej grupy kandydatów z ofertą. Posiadamy w swojej bazie i kontaktach wiele osób znających określone języki programowania, czy też posiadające odpowiednie umiejętności z obszaru IT. To pozwala im na dotarcie z ofertą do dużej ilości kandydatów.
Oszczędność czasu. W branży IT liczy się obecnie aktywne docieranie do kandydatów, dynamika procesu. Bierne oczekiwanie na kandydatów nie przynosi zwykle efektów.
Ograniczenie kosztów. Profesjonalnej firmie łatwiej jest przedstawić ofertę odpowiednim osobom i pozyskać zainteresowanych kandydatów.