Aplikant/ka Radcowski/a / Radca – e-commerce

Miejsce pracy: Poznań

Dla naszego Partnera, kancelarii prawnej z Poznania, która ma świetne opinie zarówno klientów, jak i pracowników, poszukujemy Prawnika do obszaru ochrony danych osobowych.

Wymagania

Wykształcenie prawnicze.
Doświadczenie w pracy w obszarze e-commerce.
Znajomość aktualnych przepisów prawa związanych z e-commerce.
Umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego reagowania na zmieniające się warunki rynkowe.
Doskonała umiejętność komunikacji i negocjacji.
Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji.

Kluczowe zadania

Świadczenie wsparcia prawno-biznesowego dla różnych klientów w obszarze e-commerce.
Rozwiązywanie problemów prawnych związanych z prowadzeniem biznesu online, w tym regulacje dotyczące praw konsumentów, reklamy internetowej itp.
Udzielanie porad prawnych w zakresie strategii rozwoju e-commerce.
Zapewnienie zgodności działań biznesowych z aktualnymi przepisami prawnymi.

Oferujemy

Pracę w dynamicznym środowisku.
Możliwość współpracy z wiodącymi firmami branży.
Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.