Członek Zarządu ds. Pozyskania i Ofertowania Samochodów

Miejsce pracy: Katowice

Kim jest nasz Partner
VEHIS www.vehis.pl to innowacyjna platforma oferująca samochody wszystkich marek wraz z finansowaniem, ubezpieczeniem oraz wsparciem serwisowym.
Wyjątkowość stanowi własne finansowanie i zaplecze w postaci jednego z największych funduszy inwestycyjnych. Inwestorem strategicznym VEHIS jest Enterprise Investors – jedna z najstarszych i największych firm private equity w Europie Środkowo-Wschodniej. EI zarządza portfelem inwestycyjnym o wartości 2,5 MLD €.
W ofercie VEHIS znajdują się nowe i używane samochody najpopularniejszych marek. Z usług platformy korzysta już ponad 2500 klientów.
Zespół tworzą eksperci branży finansowej i motoryzacyjnej, dobrze znający rynek, a przede wszystkim potrzeby klientów. Sprawdź doświadczenie Członków Zarządu na stronie VEHIS.
Dziś zespół liczy 170 osób i ciągle się rozwija ze względu na ambitne plany strategiczne.

Wymagania

Zapraszamy do nawiązania kontaktu i podjęcia pracy w naszym zespole, jeżeli motoryzacja jest tym co Cię kręci, jeżeli znasz zasady funkcjonowania rynku samochodowego w Polsce i nie tylko. Głównymi atutami będą: umiejętność prognozowania trendów w motoryzacji oraz doświadczenie w nawiązywaniu i utrzymywaniu biznesowych relacji zarówno z dealerami, jak i importerami samochodów.
Z przyjemnością przekażę Ci więcej informacji: Janusz.stempak@sp.pl i porozmawiam o naszej propozycji.

Kluczowe zadania

Członek Zarządu będzie pełnił ważną rolę w tworzeniu i realizacji strategii związanej z pozyskiwaniem oraz ofertowaniem samochodów klientom platformy VEHIS. Będzie mógł w pełni wykorzystać swoją pasję motoryzacyjną i znajomość rynku zarówno importerów, jak i dealerów.

Oferujemy

Siedziba firmy znajduje się w Katowicach i będzie mile widziane, jeżeli spędzisz w biurze większość czasu. Inne opcje mogą być dyskutowane w indywidualnych rozmowach. Propozycje finansowe oraz te dotyczące dodatkowych pakietów przekażę Ci podczas bezpośredniej rozmowy.