Doradca ds. sprzedaży samochodów i finansowania

Miejsce pracy: Katowice

Naszym Partnerem jest firma VEHIS.
VEHIS to internetowa platforma oferująca samochody wszystkich marek wraz z finansowaniem i nowoczesne narzędzia finansowe oparte o zaawansowane technologie. Model biznesowy VEHIS kreowany jest w oparciu o wieloletnie doświadczenia kadry menadżerskiej, zdobyte w największych instytucjach finansowych oraz internetowych. Działalność VEHIS finansują renomowane banki oraz fundusz Private Equity.
Dziś firma liczy 80 osób i ciągle się rozwija, a obecnie poszukuje Konsultanta/Specjalisty ds. sprzedaży.

Wymagania

Wymagania:
Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży telefonicznej w branżach pokrewnych: motoryzacja, finanse i ubezpieczenia, inne.
Dobra znajomość CRM oraz systemu callingow’ego.
Umiejętność analizy wskaźników i parametrów sprzedaży. Ukierunkowanie na cel.
Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Klientami. Umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy.

Kluczowe zadania

Jakich zadań możesz oczekiwać:
Sprzedaż inbound dla leadów pozyskiwanych w wielu kanałach e- marketingu.
Dbałość o szybkie i najwyższej jakości reagowanie na zapytania ze wszystkich źródeł.
Realizacja standardu automatyzacji komunikacji z klientem. Aktualizacja CRM zgodnie z procedurą.
Uczestnictwo w cotygodniowych odprawach.

Oferujemy

Stałą pracę w firmie z bardzo wysokim, stabilnym zaangażowaniem kapitału.
Pracę w oparciu o dynamiczne plany rozwoju, ukierunkowane na osiągnięcie pozycji lidera.
Samodzielność oraz możliwość rozwoju i wpływania na obszar sprzedaży.
Umowę o pracę lub inne formy zatrudnienia.
Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz system premiowy.