Kierownik Działu Ciągłego Doskonalenia

Miejsce pracy: Oława

Dla naszego Partnera, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży spożywczej, poszukujemy Kierownika / Koordynatora Działu Ciągłego Doskonalenia.

Wymagania

– posiadasz wyższe wykształcenie techniczne, mile widziane zarządzanie i inżynieria produkcji, technologia żywności, robotyka i automatyzacja procesów,
– minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z optymalizacją procesów produkcyjnych – mile widziane w przemyśle spożywczym
– masz doświadczenie we wdrażaniu i utrzymaniu standardów lean manufacturing
– posiadasz doświadczenie w obszarze zarządzania zespołem specjalistów najlepiej w obszarze
inżynierii procesu, technologii, ciągłego doskonalenia Lean Manufacturing
– znasz dobrze język angielski
– jesteś komunikatywny, nastawiony na rozwój, gotowy do podejmowania wyzwań, otwarty na
pomysły i sugestie innych pracowników

Kluczowe zadania

– identyfikowanie obszarów do doskonalenia, mapowanie procesów, wprowadzanie usprawnień i udział w tworzeniu standardów
– realizacja projektów optymalizacyjnych mających na celu zwiększenie produktywności, obniżenie kosztów, podwyższenie jakości wytwarzanych produktów,
– rozwój kultury ciągłego doskonalenia Opartego na Lean Manufacturing i nadzór nad jej efektywnym funkcjonowaniem
– wspieranie zespołów operacyjnych w procesie identyfikacji przyczyn problemów i strat oraz wsparcie w ich rozwiązywaniu zgodnie z metodologią Lean/ Kaizen/ Continuous Improvement
– przeprowadzanie audytów związanych z Ciągłym Doskonaleniem
– analiza oraz raportowanie danych systemowych dotyczących procesów produkcyjnych pod
kątem identyfikacji strat
– rozwój programów szkoleniowych mających na celu prawidłowe wdrożenie do pracy
pracowników obszaru produkcji oraz utrzymanie i rozwój kompetencji pozwalających na
prowadzenie i obsługę procesu produkcyjnego.
– administracja dokumentacją projektów w obszarze odpowiedzialności
– zarządzanie pracownikami Działu Ciągłego Doskonalenia

Oferujemy

– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
– pracę w systemie 1 zmianowym
– prywatną opiekę zdrowotną
– pracę w międzynarodowym środowisku, w dynamicznie rozwijającym się zakładzie
produkcyjnym