Kierownik Produkcji

Miejsce pracy: Dojazdów

Naszym Klientem jest firma zajmująca się produkcją mebli wysokiej jakości na indywidualne zamówienia, realizacją nietypowych projektów meblowych. Działa na rynku od 15 lat i ma doskonałe opinie od klientów.

Wymagania

Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży produkcyjnej, preferowana branża meblarska.
Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem produkcyjnym oraz motywowania pracowników do osiągania celów.
Doskonała organizacja pracy i umiejętność podejmowania szybkich decyzji w dynamicznym środowisku produkcyjnym.
Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem jakością i optymalizacją procesów produkcyjnych.
Umiejętność pracy pod presją czasu i elastyczność w podejściu do zmian.

Kluczowe zadania

Zarządzanie całością procesu produkcyjnego, w tym planowanie, organizacja i kontrola prac produkcyjnych.
Zapewnienie ciągłości produkcji oraz optymalizacja wydajności i kosztów.
Nadzór nad zapewnieniem wysokiej jakości produktów zgodnie z oczekiwaniami klientów.
Koordynacja z działami projektowania i logistyki w celu efektywnej realizacji zamówień.

Oferujemy

Możliwości rozwoju.
Pracę w zgranym zespole pasjonatów.